Круглий стіл – 2021

Шановне студентство!

Студентське самоврядування є важливою частиною вищої освіти та запорукою існування свідомого суспільства.

Наша мета – провести круглий стіл для обміну досвідом, навичками та досягненнями, що не залишать байдужими.

До участі запрошуються – представники студентського самоврядування факультетів та університету.

Ця зустріч буде корисною для кожного!

Із нетерпінням чекаємо!

Секції:

1. Комунікація з громадськістю.
2. Співпраця із адміністрацією навчального закладу.
3. Робота зі студентами.
4. Реалізація масштабних проектів.
5. Робота під час карантину або діджиталізація по-студентськи.

Комунікація з громадськістю.

Перед студентським самоврядування часто стоять питання, пов’язані з роботою з громадськістю: як об’єднати загал на благо студентства, як правильно висвітлити процеси в ЗМІ, аби про них дізналося якомога більше людей, як співпрацювати з органами державної влади чи місцевого самоврядування? Знаєш…вмієш…практикуєш? Тоді ділися своїм досвідом з іншими, аби такі завдання більше не здавалися непосильним тягарем.

Співпраця з адміністрацією навчального закладу.

Для тих, хто тільки починає свій шлях у студентському самоврядуванні, першим вагомим викликом стає налагодження паритетних начал у роботі з адміністрацією свого навчального закладу. Відсутність досвіду залишає безліч запитань без відповіді: а як добитися проведення необхідних змін у закладі, як стати мостом між адміністрацією та студентством? Якщо маєш відповіді на ці та інші запитання, на кшталт «як добути кошти з повітря та вкласти їх у потрібне русло?», тоді ми чекаємо тебе на нашому Круглому столі. 

Робота зі студентами.

Головне завдання будь-якого студентського самоврядування – це покращення життя студентства, правильне втілення його бажань. Проте часто для цього необхідна активність самих студентів, і тут може критися велика проблема. Якщо ти знаєш, як побороти інертність у студентських лавах, підвищити рейтинг довіри до студентського самоврядування та просто ефективно реалізовувати те, про що інші мріють, тоді заповнюй форму й ділися своїм досвідом.

Реалізація масштабних проектів.

Під час втілення в життя проектів одразу ж виникають запитання: а як залучити інвесторів, як розпоряджатися кошторисом, як організувати все так, щоб із мінімальними витратами втілити великий проект? Ці та інші виклики, пов’язані з організаторською діяльністю, змушують початківців сумніватися у власних силах і відмовлятися від глобальних концепцій. Тож, аби розвіяти стереотипи, що без великих ресурсів нічого не вийде, нам потрібен саме твій успішний досвід реалізації масштабних проектів.

Робота під час карантину або діджиталізація по-студентськи.

Перед кожним ЗВО через пандемію постало непросте завдання: налагодити роботу онлайн так, аби не погіршити якість освіти й не тільки не втратити дух університету, а навіть змогти передати його першокурсникам. Все це стало викликом для студентського самоврядування, довелося опановувати навички проведення онлайн-заходів, кооперації тільки через соцмережі, підтримання активності студентів онлайн тощо. Якщо твоя робота довела, що якісна онлайн-освіта й адаптація – це не міф, а реальність, тоді поділися своїм успіхом з іншими.

КРУГЛИЙ СТІЛ СТУДЕНТСТВА – 2021

Спроба об’єднати студентство міста Києва задля втілення спільних ідей, мрій та проектів. Студенти маю право говорити. Студенти мають право на власну думку та обмін досвідом, що допоможуть знайти цікаві та корисні, проблемні та вирішувані аспекти студентського життя.

Приходь та ділися!

P. S. Студенти будуть не тільки з України!

Студенти – єднаймося!

Детальніше: пишіть @kalenskuy у Телеграм. Форма на участь.

Хочемо зауважити, що за сприятливих умов епідемічної ситуації захід буде проведено очно. Про це повідомиться не пізніше як за 10 днів до його проведення.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ