Хто ми?

Твій Генеральний секретаріат студентського самоврядування міста Києва!

Ініціативні, незалежні, творчі й креативні. Ми – майбутнє нашої країни! 😊

ГСССК – добровільне, доброчесне, вільне та незалежне об’єднання студентства міста Києва, метою якого є створення організації та взаємодії студентства нашого міста. Це об’єднання створено з метою залучення молодого покоління до активної громадської діяльності: влаштування майстеркласів, організацію свят та концертів, виховання в учасниках ідеї єдності та братерства. ГСССК має показати іншим, що студентська спільнота є майбутнім нашої держави.

 

Члени Генерального секретаріату на зйомках привітання.

Також ціллю є створення унікального апарату співпраці між кожним університетом, який дозволить студентству повноцінно обмінюватися набутими знаннями між собою та школярством, освоювати інші необхідні навички та вміння. Для такого розвитку будуть влаштовуватися дебати, поетичні вечори, колективне обговорення проблем, що стосуються нашого міста, життя студентства та держави загалом, їх вирішення та втілення у життя ініціатив, що позитивно вплинуть на життя нашого міста та країни. Висловлення думки студентства на рівні міста та держави загалом – один із найголовніших пріоритетів ГСССК. Усіма можливими способами ГСССК буде співпрацювати із Університетами міста Києва та їх студентськими об’єднаннями, а також допомагати втілювати ініціативи студентства в життя.

Кожен студент, можливо, стикався із тим, що має ідею, але не може реалізувати через брак однодумців. Чекаємо на Вас! Збираймося разом та творимо наше майбутнє, майбутнє наступних студентів, адже щоб щось змінити – треба працювати!

 

Голова ГСССК – Каленський Володимир.

❓ Яка наша головна МЕТА?

Об’єднати студентство цілого міста Києва!

Основна мета ГСССК – об’єднати всі університети Києва задля співпраці. Також наша команда прагне забезпечити комфортне життя для студентів міста Києва, тому в планах ми маємо проведення опитування, яке покаже нам основні проблеми, що турбують студентів. Після цього ми хочемо опрацювання отримані дані та посприяти вирішенню цих проблем. Наразі наша команда працює над розширенням зв’язків між усіма університетами Києва, а також поширює інформацію про нашу ініціативу серед громадськості. Це дасть нам можливість ефективніше працювати в подальшому, оскільки чим більше людей приєднаються та підтримають нашу ідею. Окрім вирішення проблем, наша команда планує організацію різноманітних заходів, які сприятимуть саморозвитку та самореалізації студентів усього міста. Наш Комітет культури, науки та спорту буде забезпечувати організацію даних подій. Комітет зв’язків з громадськістю покликаний підвищити роль студентства в житті міста, його основна задача – це створення міцної співпраці з різноманітними компаніями та організаціями, а також поширення студентських ініціатив у суспільстві. Комітет комунікації з університетами та їх самоврядуванням займається долученням студентів до нашої організації, а також підтриманням цієї співпраці. Дана модель роботи забезпечить отримання результату, який принесе більш ефективні наслідки для студентського життя міста Києва, ніж відокремлена діяльність усіх університетських самоврядувань.
Зараз ми можемо запропонувати співпрацю зі студією громадського телебачення, а також продовжуємо роботу у сферах співпраці.

 

❓ Навіщо?

✅

  1. Щоб налагодити координацію між студентами різних університетів столиці.

     

    Діловод – Шевченко Артем.
  2. Організовувати масштабні міжуніверситетські заходи. 💥
  3. Обмінюватися досвідом. 💫
  4. Реалізовувати інші ТВОЇ ідеї!
  5. Та ще багато чого іншого…

Чим можете допомогти?

У тебе є цікаві ідеї, які ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно втілити в життя!
Або ти просто хочеш змінювати країну – УЖЕ, зараз.

Зацікавила ця ідея? Хочеш стати членом або дізнатися більше? Просто пиши у коментарі! Там чекають!

Твій Генеральний Секретаріат!