Чули про те що хочуть ввести предмет посвячений релігії? Ці балачки велися ще в минулому році, та все змінилося.

Громадська Рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки ухвалила звернення до МОН з пропозицією створити робочу групу з опрацювання питань моральної освіти.

Ось що зауважив, всіма нами улюблений, Сергій Шкарлет: «Ми маємо сприяти збалансованому освітньому процесу з урахуванням пропозицій усіх сторін, а також відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого у вересні 2020 року, та типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, ухваленої 19 лютого 2021 року. Інтелектуальний та духовний розвиток дитини має бути гармонійним»

Та окрім гармонійного розвитку дане введення дає можливість вдосконалення державно-конфесійних відносин.

Сергій Шкарлет також відзначив важливу роль Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України в забезпеченні діалогу щодо проблем морального виховання учнівської молоді.

Окрім того, під час засідання було обговорено питання продовження співпраці МОН та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, викладання предметів морального спрямування в державних і комунальних закладах освіти та питання співпраці із ЗМІ щодо розвитку морально-духовної освіти.

Хочеш поділитися своєю думкою стосовно цього? Швидше пиши коментар! А ми його прочитаємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *