Якщо Ви абітурієнт, напевно, вас цікавить все, що стосується ЗНО. Ви дивитеся багато сайтів із інформацією про ЗНО, ставите питання своїм друзям-студентам. Та нещодавно був створений проект, який також стане Вам помічником в цьому питанні.

17 листопада вийшов перший епізод нового профорієнтаційного проекту Сумського державного університету для старшокласників «Обираю моє майбутнє» або ОММ.

Бот у телеграмі кожен день буде викладати цікаві та потрібні відео для абітурієнтів. Окрім тем стосовно самого ЗНО – умови вступу до ЗВО, як обрати предмети для ЗНО, як порахувати конкурсний бал тощо, також будуть відео, мета яких – допомогти молодій людині сформувати навички, що будуть потрібні у повсякденному житті – як боротися зі стресом, основи тайм-менеджменту, чи дійсно професія інженера не потрібна сьогодні тощо.

Для учасників проєкту вже доступні відео на такі теми:

  • «10 актуальних питань про ЗНО-2021»;
  • «ЗНО без хвилювань: як побороти стрес в умовах випробовування»;
  • «Як поєднати навчання та професійний спорт»;
  • «Шкільне та студентське самоврядування: разом чи окремо»
  • «Відповіді на питання про вступ 2021».

Однією з цікавинок проекту є те, що учасники самі можуть замовляти теми наступних випусків. Наприклад, деякі школярі захотіли більше дізнатись про основи тайм-менеджменту та принципи академічної доброчесності, а дехто захотів познайомитися з учасниками команд Ліги Сміху «Гостиница 72» та «Ніколь Кідман», де грають студенти та випускники СумДУ.

Крім того, найактивніші учасники отримують приємні подарунки. Для цього потрібно виконувати домашні завдання, які для зручності також розміщуються у Телеграм-боті.

Проект триватиме протягом усього навчального року. Участь є безкоштовною для будь-кого.

Погодьтеся, що це чудовий проект і він вартий Вашої уваги. Навіть, якщо ви думаєте інакше, зареєструйтеся та подивіться як це все працює, адже ви зможете вийти з проекту в будь-який момент!

Якщо ви вирішили зареєструватися, то це можна зробити за посиланням ‒ https://t.me/OMM_SumDU_bot.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *