Не встиг підготувати всі школи до дистанційного навчання, не зміг “вибити” гроші на освіту, виступає за отміну ЗНО. Все це (і не тільки) написано про одну і ту ж людину – Сергія Шкарлета. Та не за це хочуть усунути його з посади.

“Під час Погоджувальної ради голова фракції “Голос” Ярослав Железняк наголосив спікеру Дмитру Разумкову, що УДО (Управління держохорони) два тижні не може надати відео з кнопкодавством за призначення плагіатора Сергія Шкарлета міністром освіти”, – пишить у своїй статті ВІТА ДУМАНСЬКА.

Через зникнення одного з доказів честного голосування, депутати зібрали підписи щодо скасування призначення Сергія Шкарлета міністром освіти. Заступниця голови партії “Голос” написала, що станом на 17 лютого вони вже мають 45 підписів народних депутатів. Але звернення до Конституційного суду планують передати з 22 лютого, тому деякі нардепи ще можуть долучитися. Та 45 підписів достатньо, щоб направити звернення до Конституційного суду.

У зв’язку зі зникненням відео було наголошено на необхідності запросити в Раду керівника управління держохорони Сергія Рудя. “Нехай нам розповідає, яким чином відео, що зафіксувало кнопкодавство, раптом зникло“, – зазначив Железняк.

Спікер Ради Дмитро Разумков додав, що у парламенті повинні розібратися з цим питанням.

Зокрема, відповідні техзасоби уже передали до Ради. Якщо інформацію про відсутність відео підтвердять, то парламент шукатиме шляхи відновлення відповідного запису.

Чому говорять про кнопкодавство?

  • 17 грудня , хоча профільний комітет двічі не підтримав відповідне подання. Присягу Шкарлет складав під крики “Ганьба!”.
  • Інна Совсун заявила, що за це призначення “проголосували” деякі нардепи ОПЗЖ, яких не було у залі парламенту.
  • 18 січня Офіс генпрокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за призначення Шкарлета міністром.

Нам дуже цікава твоя думка стосовно цього. Залишай коментар! Ми обов’язково його прочитаємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *