Каленський Володимир Олександрович.

(Народився 27 березня 2003 року в місті Києві)

Голова ГСССК. Засновник даного об’єднання. Має досвід участі та роботи у колегіальних та самоврядних органах. Студент факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Займає активну громадську позицію. Середню освіту здобув у спеціалізованій школі № 214 Оболонського району міста Києва. Призер конкурсу учнівських робіт Малої академії наук з секції історії. Захоплююся українськими поетами та письменниками; цікавлюся історією та намагаюсь всюди знайти першопричину заради встановлення історичної справедливості. Маю інтерес до вивчення різних наукових праць та дисциплін. Член структур, що займаються самоврядуванням. Займаюся спортом, люблю грати у всі види спорту, де застосовується м’яч.

Короткі біографічні відомості.

Із сьомого по одинадцятий клас навчання займав посаду президента школи. Має досвід з організації різних заходів як наукового, так і розважального характеру.

«У всіх діях вбачаю прагматичний сенс та характер, інакше діяльність може вважатися безглуздою. Я вважаю, що людина здатна втілити свої бажання у реальність тільки у тому випадку, коли сама буде плідно працювати над цим.
Такою ідеєю і користуюся у своєму житті».

Два роки тому із боєм вступив до музичної школи, адже мало хто у віці 15 років починає навчатися музичній справі. За цей період опановує гру на баяні, акордеоні, фортепіано та продовжує самостійно вчитися гри на гітарі. Також займається співом та відвідує композиторський клас. Музика, котра без слів може пояснити та передати певною емоцію, є невід’ємною частиною його життя. Слухає переважно класичну музику, а також музику радянських композиторів, або ж світових взірці того часу. Захоплюється декламацією поезії. Неодноразово брав участь у різних конкурсах, де посідав призові місця. Має досвід запису подкастів на радіо. Практикує заняття фотографією, знімає відеокартини, а також короткометражні фільми. Пише сценарії для різнопланових заходів, практикується у журналістській діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *