Хочете потрапити в проект обміном студентів? Взяти участь у конкурсах ЄС? Час дізнатися про Еразмус+!

Еразмус+ є Програмою міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту. Програма підтримує можливості навчальної та академічної мобільності в освіті та для молоді, проєкти та партнерства і розвиток стратегій та співпраці.

25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр.!

Ключові пріоритети Програми у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту на 2021-2027 рр.: якість в освіті та підготовці, інклюзія та гендерна рівність, зелені та цифрові трансформації, підготовка вчителів і наставників, вища освіта, геополітичний вимір. Крім цього, продовжується підтримка викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів і можливостей ЄС в межах напряму Жан Моне.

Оновлена Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!

Нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та ВідкривайЄС, теж стали частиною Програми Еразмус+.

14-16 жовтня – зафіксуйте ці дати у себе в календарі та ставайте частиною всесвітньовідомої Програми.

18 жовтня – запрошуємо всіх бажаючих долучитися до Інформаційного дня програми Еразмус+ в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з 10:00 до 15:00 за посиланням https://meet.google.com/wcc-jfng-vgw в Google Meet.

 З 12:30-15:00 будуть представлені можливості КНУ щодо обмінів Еразмус+, де можна буде дізнатися про партнерів ЄС, участь у конкурсах, різні кейси вимог до кандидатів, підготовку пакетів документів, відбір учасників на мобільність, заповнення Agreements, координацію з приймаючим університетом, подальші кроки після повернення в КНУ, тощо. Також студенти і працівники з КНУ поділяться власним досвідом участі у програмі Еразмус+. 

Реєстрація щодо участі в заході за посиланням https://forms.gle/b7scEYHjdi8kBidJA

Нові конкурси вже в жовтні/листопаді 2021 р..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *