Цей день настав! В Україні планують створити університет, який проводитиме підготовку фахівців у сфері кібербезпеки.

За словами Президент Володимир Зеленський, сьогодні загрози інформаційній безпеці та кіберзагрози можуть становити не меншу небезпеку для держави, ніж ворожа зброя.

«Ми будемо відкривати новий потужний університет. Презентація його також практично готова. Університет, у якому будуть саме професії, пов’язані з безпекою держави і безпекою людини. Кібербезпека – один з найголовніших факультетів цього університету», – повідомив Президент під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни».

До університету відбиратимуть найкращих вступників, яким буде створено сприятливий простір для навчання та надаватимуться високі стипендії.

В Університеті будуть побудовані сучасні лабораторії, кібер- і біохімічні центри. Студенти будуть одразу отримувати знання, теорію і практику.

Вчити майбутніх фахівців будуть потужні українські викладачі і будуть залучені спеціалісти з-за кордону.

«Всі отримуватимуть дуже високу заробітну плату, незважаючи на те, з якої країни вони приїдуть. Цей університет готуватиме професійних людей, напрямок яких – безпека нашої країни, які після цього університету повинні будуть працювати саме на державу», – наголосив Володимир Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *