Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021).

У його межах 50 студентів українських вишів отримають можливість дізнатися про тенденції у сфері ІКТ, технології 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Окрім інтенсивного навчання з отриманням сертифіката, учасники отримають спілкування в команді з учасниками-студентами з різних країн. Також передбачено створення командного проєкту.

У конкурсному відборі можуть узяти участь студенти-бакалаври, які закінчили другий курс у 2021 році, студенти магістратури, а також випускники, які отримали диплом у 2021 році. Також вони повинні мати технічні спеціальності (STEM): телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика).

Звісно, участь у програмі можуть узяти студенти нетехнічних спеціальностей, та в них мають бути високі результати навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:

  • мотиваційний лист англійською мовою (від 1 до 2 сторінок). Тема: «Why taking part in the international studying programs is important for me?»;
  • заява українською мовою;
  • для студентів бакалаврів 34 курсу  витяг або скан залікової книжки з балами за навчання;
  • для випускників 2021 року  скан додатка до диплому або скан залікової книжки з балами за навчання.

З тими, хто відповідає критеріям відбору, буде проведено індивідуальну онлайн-співбесіду українською та англійською мовами.

Програма «Насіння для майбутнього» буде проведена в онлайн-форматі і триватиме з 19 до 26 липня 2021 року включно. Усі онлайн-курси проводитимуться англійською мовою.

Найактивніші та найнаполегливіші учасники отримають призи, сертифікат про проходження курсів та зможуть пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine.

Подача заявок для участі в конкурсі триватиме до 30 червня 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *