З огляду на продовження карантинних обмежень пробне ЗНО в Києві, Миколаєві та Миколаївській області перенесено на 15 травня. У Чернігові та Чернігівській області пробне тестування відбудеться 24 квітня.

Про таке рішення повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Точний час та місце проведення пробного ЗНО учасники тестування можуть дізнатись в особистому кабінеті на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Український центр оцінювання просить учасників бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції залишатися вдома.

Якщо учасник не з’явиться на пробне тестування, він зможе завантажити тестовий зошит в особистому кабінеті на сайті регіонального центру, занести відповіді до спеціального сервісу і визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Нагадуємо, що під час пробного тестування всі учасники пробного ЗНО мають перебувати в масках, мати маленькі дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *