Хочете опанувати професії в сфері ІТ-технологій та блокчейну, інтернет-маркетингу, журналістики, психології, права, фармації, туризму… Можливо Вам потрібно вступити до МАУП?

Міжрегіональна Академія управління персоналом має численні регіональні відділення та філії більше ніж в сорока містах по всій Україні. Це можливість отримати вищу освіту, не залишаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч з родиною та друзями. За потреби поєднувати навчання з роботою, ви можете обрати одну зі зручних форм навчання – заочну або дистанційну.

Щоб стати студентом Міжрегіональної Академії управління персоналом вже зараз, завітайте на День відкритих дверей 27 березня, зареєструвавшись на спеціальному сайті. Ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання!

Якщо ви не склали ЗНО минулого року або вирішили наразі отримати першу чи другу вищу освіту, але не маєте сертифікату зовнішнього оцінювання – Ви можете вступити до МАУП!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує вступити онлайн і без ЗНО на навчання за українсько-польськими спільними програмами — з Вищою школою внутрішньої безпеки в м. Лодзь (бакалаврат) та Варшавським інститутом менеджменту (магістратура).

Зарахування на спільні програми здійснюється на основі середнього балу атестату або диплома про попередню освіту та за результатами співбесіди. Деталі про отримання вищої освіти без ЗНО ви можете дізнатися, зареєструвавшись на сайті.

Адреса МАУП: м. Київ, вул. Фрометівська, 2.

Телефони приймальної комісії: (093) 490-49-00 (Viber, WhatsApp), (096) 490-49-00.

Увага!

Ми не закликаємо Вас відмовитися від ЗНО. Пам’ятайте, що в будь-який заклад вищої освіти існує конкурс, і Ви можете за ним не пройти! Тому не спішіть відмовлятися від ЗНО, спробуйте поступити до МАУП, але не забувайте, що у вас повинен бути запасний план, адже якщо Ви не будете зараховані і не складете ЗНО – це створить Вам певні проблеми і один рік бездіяльності!

Команда ГСССК!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *