Резюме Вам не допомагає знайти роботу? Можливо в ньому є помилки? Давайте перевіримо разом з психологічною службою КНУ.

Нездатність виділити досягнення

Ваш досвід і список обов’язків це, звичайно, добре, але чого ви в підсумку досягли? Роботодавцю хочеться знати яку користь ви принесли колишнім наймачам, щоб зрозуміти, чого ви дійсно варті. Окресліть в дійсному вигляді ваші значимі результати, використовуйте цифри, щоб привернути увагу роботодавця до досягнень і допомогти йому правильніше оцінити їх.

Недоречна і некоректна інформація

Резюме бажано адаптувати під конкретну вакансію, щоб роботодавець бачив саме ту інформацію про вас, яка важлива для цієї позиції. Тим самим резюме не міститиме зайвого тексту, що підвищить його читабельність, і роботодавець буде впевнений, що ви саме той, хто йому потрібен.
Тричі перевірте всю інформацію в резюме. Переконайтеся, що всі дати вказані вірно, немає помилки в телефонах і інших контактах.

Погане форматування

Ваше резюме повинне легко читатися. Не важливо в електронному воно вигляді або в паперовому.

Увага до розміру, а не змісту

Якщо ви тільки починаєте свою кар’єру, навряд чи резюме зможе займати більше однієї сторінки. Але не потрібно намагатися його насильно збільшувати, додаючи непотрібну інформацію або роблячи шрифт побільше. Зосередьтеся на змісті, а не на кількості рядків. Виділіть тільки основні свої якості і досягнення, які дійсно важливі для конкретної посади. Саме це приверне увагу роботодавця, а про решту ваших заслуг і навичок ви зможете поговорити безпосередньо на співбесіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *