Достатньо довго точилися розмови стосовно ЗНО. Перенесуть чи ні?! Настав час закінчити наші переймання – УЦОЯО затвердив, що всі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка.

«Ми розуміємо труднощі, пов’язані з неможливістю організації Свята останнього дзвоника в зручний для учасників освітнього процесу день, 28 травня, перепрошуємо за ці та інші ускладнення, пов’язані з організацією навчально-виховного процесу в дні проведення ЗНО», – зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як відомо, на початку березня директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян висловила невдоволення тим, що проведення зовнішнього оцінювання з математики призначене на 28 травня – день, коли в Києві планували провести свято Останнього дзвоника. Про це ви можете прочитати ТУТ.

Пізніше, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що графік тестування є некомфортним, оскільки 280 тисяч київських школярів 1–10 класів мають поступитися місцем в аудиторіях одинадцятикласникам, які складатимуть ЗНО в травні цього року.

Також в Українському центрі оцінювання якості освіти висловили переконання, що завдяки суспільному діалогу, календарний план ЗНО в 2022 році забезпечить комфортні умови для випускників, школярів інших класів та вчителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *