Якщо Ви навчаєтеся в 8–11 класі, знаєте англійську мову, мрієте про найкращу освіту, але маєте обмежені фінансові можливості? У вас є можливість здійснити свою мрію!

Ukraine Global Scholars – благодійна організація, заснована 2015 року українськими випускниками відомих університетів США. Щороку вона відбирає талановитих учнів із незаможних родин і безкоштовно допомагає зі вступом в найкращі навчальні заклади.

За допомогою програми вже 100 учасників виграли повні стипендії на навчання в найкращих університетах і школах-пансіонах світу.

Хто може подати заявку?

– Ви є громадянином України.
– Ви готові повернутися до України протягом 5 років після здобуття диплома бакалавра в США та бути офіційно працевлаштованим в Україні щонайменше впродовж 5 років. Ми вимагаємо підписання відповідного договору з UGS. Ми також вимагаємо, аби ви стажувалися щоліта в Україні.
– Якщо ви будете фіналістом FLEX у 2021 і вирушите до США у 2021 році, ви не матимете змогу брати участь у нашій програмі цього року. Проте ви можете вступати з-за кордону або після повернення додому в Україну. Якщо ви ще не знаєте, чи поїдете до США, ми рекомендуємо подати заявку до UGS та повідомити нас про результати відбору одразу після їх опублікування.
– Ви є учнем 8-11 класу української школи. Учні 8-10 класів вступають до приватних шкіл-пансіонів спершу. Учні 11 класів зазвичай вступають до коледжів та університетів.
– Ви вже випустилися з української старшої школи, вам 18 років чи менше, і ви НЕ навчаєтеся в українському університеті.
– Ви зразковий учень з високим середнім балом.
– Ви добре володієте англійською мовою.
– У вас винятковий список позакласних занять та захоплень.
– Ви захоплюєтеся одним або декількома предметами.
– Ваша сім‘я має обмежені фінансові можливості й потребує фінансової підтримки під час процесу вступу. UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $30,000.
– Ви мрієте про навчання в найкращих закладах світу та готові дуже багато працювати, щоб вступити.

Що дає участь у Ukraine Global Scholars?
– Професійну та безкоштовну допомогу під час вступу в найкращі школи-пансіони та коледжі США та світу;
– Підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються;
– Допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України;
– Членство та доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Відбір у програму відбувається в три етапи. Спочатку учень надсилає заявку, де в есе розповідає про себе та надає табелі з оцінками. У другому раунді проводиться онлайн-тест на знання англійської мови та математики, а в третьому етапі апліканти проходять інтерв’ю з членами приймальної комісії. У червні апліканти дізнаються про результати відбору, а найталановитіші стануть фіналістами програми.

Як пройти відбір?

Після першого туру (заявка із декількома есе) на конкурсантів очікують онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. За цим слідує останній раунд – два інтерв’ю з волонтерами та засновниками програми.
Для порад із написання есе та заповнення заявки можна переглянути онлайн-курс UGS “Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів”, що знаходиться у відкритому доступі на платформі Prometheus. Також корисно слідкувати за сторінкою програми у Facebook і Telegram каналом (t.me/UkraineGlobalScholars), де фіналісти та фіналістки програми відповідають на поширені запитання.

Заявка на участь можна подати до 15 квітня 2021. Заявка розташована ТУТ.

Дізнатися більше про цю програму можна ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *